Systemy identyfikacji wizualnej

W MAREMONT jesteśmy dumni z naszej szerokiej oferty systemów identyfikacji wizualnej. Aby zapewnić kompleksową obsługę klientów z branży biurowej jak i retail produkujemy wszystkie typy oznakowania biur i sklepów:

  • logotypy LED,
  • ledony,
  • neony,
  • kasetony,
  • tablice informacyjne
  • oklejamy folią witryny

Logotypy LED i LEDONy

Materiały frezujemy i termoformujemy. Wszystkie elementy oferujemy z usługą montażu. Zadbamy, aby zaprojektowane logo, czy system oznakowania pomieszczeń, był odpowiednio wyeksponowany i spójny z otaczającymi go elementami.

Skoordynujemy prace z instalatorami, jeśli trzeba zaprojektujemy i wykonamy odpowiednią podkonstrukcję.

Neony

Neony kojarzą się nieodzownie ze wspaniałymi latami 70. W latach 80 zaczęły stopniowo zanikać, by teraz odrodzić się na nowo. Dzięki swojej krzykliwości przyciągają wzrok i zainteresowanie klientów. Potrafią też nadać wnętrzu wspaniały retro-klimat.

Dostarczymy neony według rysunku klienta. Jesteśmy w stanie wykonać neony w dużych rozmiarach i dowolnej kolorystyce. Zapewnimy również ich montaż i uruchomienie.

Kasetony i foliowanie szyb

Zapewniamy kompleksową obsługę dla sklepów, butików i centrów handlowych. Oklejamy folią witryny reklamowe, dostarczamy kasetony i inne elementy identyfikacji wizualnej.

Kasetony wykonujemy z Dibondu, Plexi oraz w ramie aluminiowej. Dostarczamy również litery przestrzenne. Montujemy rozwiązania trwałe na lata oraz instalacje tymczasowe, promocyjne.