Okładziny ścienne

Oferujemy druk fototapet oraz montaż wszystkich typów okładzin ściennych: tapet i filcu. Okleimy nie tylko ściany, ale też meble, czy ściany mobilne. Nie ograniczamy się do prostych powierzchni. Fototapety zabezpieczamy dodatkową warstwą laminatu, aby zapewnić długą trwałość oferowanych rozwiązań.

Łączymy okładziny z elementami przestrzennymi, czy dekoracyjnymi (np.: listwa led wkomponowana w ścianę w kilku kolorach filcu). Współpracujemy z wszystkimi dystrybutorami tapet obiektowych. 

Tapety obiektowe

Tapety obiektowe to świetne rozwiązanie dla wnętrz zarówno biurowych jak i sklepów. Oferują dużą odporność mechaniczną, łatwo się je czyści i konserwuje.

Jesteśmy dystrybutorem tapet obiektowych wszystkich wiodących marek. Zajmujemy się kompleksową realizacją, od pomiarów, przez zamówienie i dostawę materiału po jego montaż.

Filc na ścianę

Zajmujemy się również montażem filcu. Jest to materiał posiadający atesty trudnopalności, odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Poprawia również akustykę w pomieszczeniach, redukując pogłos.

Filc może być również wycinany przy pomocy obrabiarek numerycznych, dzięki czemu można wnętrz nadać niezapomniany charakter.

Fototapety

Drukujemy i montujemy wielkoformatowe fototapety. Dzięki możliwości wydruku dowolnej grafiki, fototapety znajdują zastosowanie w następujących wnętrzach:

  • Grafiki relaksujące (niebo, plaża, las) często występując w chillroomach
  • Grafiki tematyczne pojawiają się w salach konferencyjnych, nawiązując i podkreślając nazwę firmy
  • Loga firm często można znaleźć w hallach i na recepcjach

Murale w biurze

Ostatnią metodą, wciąż zyskującą na popularności są murale. Ich dużą zaletą jest unikalność oraz możliwość scalenia kilku różnych powierzchni w jedność.

Mural może być malowany na ścianie, ościeżnicy, drzwiach i kawałku szyby. Pozwala to uzyskać świetny efekt, uniknąć zbędnych różnic w barwach oraz łączeń.