Montaż Fototapet Warszawa

Fototapety w Biurach

Fototapety często kojarzą się z końcem lat 90, kiedy to druk wielkoformatowy stał się ogólnodostępny. Z czasem zaczął tracić na popularności i obecnie przez wielu kojarzony jest ze swego rodzaju archaizmem. Jest to pogląd niesłuszny i niejednokrotnie krzywdzący. Fototapety, wraz z foliowaniem przeszkleń i witryn to najlepsza metoda, aby nadać wnętrzu niezapomniany charakter. Montaż fototapet jest więc jedną z najlepszych metod na personalizację wnętrz.

Fototapetę w biurze znajdziemy przede wszystkim w salach konferencyjnych, gdzie pozwalają one w sposób niebanalny nawiązać do nazw sal i nadać im głębszy sens.

Sala Giewont z wydrukowaną panoramą tatr, lub sala Mars ze zdjęciami z Curiosity? To najlepszy sposób, aby pracownicy bez problemu trafiali do odpowiednich sal.

Fototapeta w biurze
Fototapeta w restauracji

Fototapety w Restauracjach

Równie popularne są obecnie fototapety w restauracjach. Ważne jest jednak, aby były one umiejętnie wkomponowane i służyły do dopełnienia wnętrza. Odpowiednie ustawienie dekoracji na pierwszym planie jest tu kluczowe. Dopiero umieszczenie fototapety na dalszym planie pozwala podkreślić głębię wnętrza. Ważne też jest tutaj odpowiednie oświetlenie, pozwalające zatracić optycznie różnicę między przestrzennymi dekoracjami i płaską fototapetą.

Moda na fototapety w restauracjach przywędrowała do nas z zachodu, gdzie wykorzystywane one były do nadaniu miejscu niezwykłego charakteru. Na zdjęciu po lewej widać, jak zręczne wykorzystanie dekoracji i fototapet sprawia, że wnętrze jest spójne, ciekawe i przyciągające uwagę.

Druk i Montaż Fototapet

Zajmujemy się drukiem i montażem fototapet w biurach, restauracjach, hotelach, siłowniach i wielu innych miejscach. Nie przerażają nas duże rozmiary i nietypowe powierzchnie. Fototapety docinamy na miejscu, zapewniając, że łączenia są praktycznie niewidoczne.

Posiadamy ekipę doświadczonych monterów, dbających o precyzję montażu. Gwarantujemy wykonanie prac na najwyższym poziomie. W przypadku pojawienia się niedoskonałości, na własny koszt wymienimy fototapetę na nową.

Działamy we wszystkich miastach Polski!

Fototapeta z montażem
Druk fototapet

Materiały i Technika Wydruku

Fototapeta może być wykonana w dowolnej metodzie druku wielkoformatowego. Mowa tu o:

  • Druk Solwentowy,
  • Druk Lateksowy,
  • Druk UV,
  • Druk Offsetowy.

Naszą preferowaną metodą jest druk lateksowy, zapewniający świetne odwzorowanie kolorów i dużą rozdzielczość wydruku. Aby zapewnić jak najwyższą odporność mechaniczną, oraz jeszcze większą głębię kolorów, wszystkie nasze fototapety laminujemy w technologii laminatu płynnego. Dzięki temu tapety nie niszczą się nawet w ruchliwym hallu. W przypadku zabrudzeń, wystarczy je umyć wilgotną szmatką.

Jak przebiega montaż?

Montaż fototapety jest podzielony na kilka etapów. Pierwszym etapem jest pomiar u klienta, oraz ustalenie jak powinna zostać przygotowana powierzchnia do montażu. Następnie, służymy doradztwem w wyborze zdjęć, lub sami możemy je wybrać zgodnie z zaleceniami. Fototapeta jest drukowana i laminowana w naszej drukarni. Gdy klient jest gotowy do montażu, wysyłamy ekipę montażystów, którzy wykonają montaż wraz z docięciami u klienta. Ostatnim etapem jest odbiór wykonanych prac wraz ze sprawdzeniem jakości wykonanej pracy.

Służymy również pomocą w doborze zdjęć. Możemy wydrukować zdjęcia klienta, pobrać zdjęcia wg. wymagań z płatnych baz, lub zasugerować darmowe repozytoria, jak np. unsplash.

Zapraszamy do kontaktu już dziś, aby uzyskać wycenę!

Fototapeta montaż