Lady recepcyjne

Podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Zaskocz swoich klientów stylową recepcją. Dzięki meblom wykonanym na wymiar, klimatycznemu oświetleniu i unikatowemu zdobieniu ścian gwarantujemy piorunujące pierwsze wrażenie. Sprawdź naszą ofertę na lady recepcyjne i umów się na bezpłatną wycenę.

Lady recepcyjne Warszawa

Jesteśmy producentem lad recepcyjnych na zamówienie. Zapewniamy kompleksowe wykończenie recepcji w zakresie:

  • Wykończenie ścian
  • Sufity podwieszane
  • Oświetlenie
  • Funkcyjne wyposażenie recepcji (automaty do kawy, urządzenia rejestrujące)
  • Podświetlane logotypy 3D
  • Ścianki fornirowane, ścianki działowe
  • Montaże, podłączenia

Montaże wykonujemy we wszystkich miastach Polski!

Wyposażenie recepcji

Pokaż nam wizualizację, a my to wycenimy i wykonamy. Wykonujemy meble w konwencji klasycznej lub nowoczesnej. Nasze aranżacje dopasujemy do każdej przestrzeni. Oferujemy też doradztwo techniczne, materiałowe i optymalizacje kosztowe.

Recepcja to nie tylko punkt przywitania gościa. Jest to też punkt spotkań, miejsce gdzie można poczekać na spotkanie. Warto pomyśleć, jakie jeszcze udogodnienia chcemy zapewnić naszym gościom.

Zimna woda do picia? Automat z pachnącą kawą? Na pewno niezbędne też będą wygodne fotele i obicia ścian tłumiące hałas. Całość może dopełnić elegancki, podwieszany sufit wraz z klimatycznym oświetleniem.

Zapewnimy kompleksową usługę wyposażenia recepcji, według wymagań klienta.

Lady recepcyjne na wymiar

Projektując ladę recepcyjną warto też pamiętać o ergonomii. Mebel musi być ładny, ale przede wszystkim użyteczny. Warto przemyśleć w jaki sposób lada ma być używana i do funkcjonalności dopasować jej formę. Czy będą na niej wypełniane dokumenty przez klientów? Czy recepcjonistka będzie pokazywać klientom informacje na ekranie komputera? Warto zadać sobie szereg pytań, aby upewnić się, że produkt finalny będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Lada recepcyjna jest centralnym punktem każdej recepcji. To do niej podchodzi każdy odwiedzający. Warto więc zadbać nie tylko o jej walory wizualne ale i o trwałość. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych metod wykończenia gwarantujemy, że lada po kilku latach będzie dalej wyglądała świetnie.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny kompleksowej realizacji recepcji, skontaktuj się z nami!