Murale w Biurze

Murale stale zyskują na popularności. Przedsięwzięcia takie jak galeria Urban Forms w Łodzi czy Murale w Warszawie na dobre wpisały się w krajobraz miejski. Pozwalają wykonać wymyślne grafiki o niepodrabialnym klimacie na wielu powierzchniach. Świadczymy usługi wykonywania murali / graffiti w ramach modernizacji przestrzeni biurowych.

Murale w Biurze w Warszawie

Jedną z zalet murali jest ich forma, wzmagająca kreatywność i nadająca wnętrzu luzu. Dzięki odręcznemu wykonaniu zapewniają one efekt wspomagający pracę twórczą. Gołym okiem można odróżnić grafikę komputerową wydrukowaną i naklejoną na ścianę od malowanego ręcznie dziełom sztuki. Czemu nie pozwolić sobie na odrobinę luksusu i posiadać w biurze unikatowe coś, czego nie można przenieść w inne miejsce?

Trend ten jest szczególnie widoczny w Warszawskich biurach, które podążając za najnowszymi trendami coraz częściej stosuję tę technikę ozdabiania ścian.

Warto rozważyć wykorzystanie muralu podczas remontu powierzchni biurowych.

Płynne przejścia między powierzchniami

Ściana, narożnik, ściana wygięta i drzwi? Różne materiały, nietypowe kształty, zmiany w oświetleniu – w tych warunkach ciężko zapewnić grafikę drukowaną cyfrowo, aby trwale związała się z podłożem i nie powodowała różnic w postrzeganiu kolorów.

Dzięki technice malowania ścian sprayami możemy płynnie połączyć różne powierchnie, zapewniając jednakowe kolory bez względu na materiał. Pozwala to osiągnąć ciekawe efekty trójwymiarowe, bawiące się perspektywą.

Materiały z wyraźną fakturą

Niezależnie czy jest to blacha falowana, kontener biurowy czy półprzezroczysta ścianka z dużą ilością drobnych otworów. Jesteśmy w stanie przenieść pożądaną grafikę na dowolne podłoże. Można dzięki temu zamienić wadę tego typu powierzchni w zaletę i uzyskać intrygujące efekty wizualne.

Dodaj do tego boczne podświetlenie, lampy typu spot czy taśmę LED, a uzyskasz niezapomniany efekt.

W naszej historii dostarczyliśmy wiele murali do wnętrz biurowych. Jesteś zainteresowany wykonaniem murali w swoim biurze? Skontaktuj się z nami już dziś!

Jak Przygotować Mural w Biurze?

Stworzenie graffiti w twoim biurze jest bardzo proste. Całość prac jesteśmy w stanie wykonać w 1 weekend. Poniższa lista przedstawia kolejne etapy przygotowania murali w biurach:

  • Uzgodnienie projektu, pomiary, wycena
  • Przygotowanie podłoża
  • Naniesienie konturów
  • Pomalowanie warstwy z kolorami, wypełnienie barwami
  • Poprawki wg. zaleceń inwestora
  • Naniesienie wierzchniej warstwy zabezpieczającej.