Powierzchnie Biurowe

Otwierasz nowe biuro? Rozszerzasz swoją działalność o nową lokalizację, czy przeprojektujesz swoją obecną siedzibę? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Maremont zajmie się wykonaniem prac renowacji powierzchni biurowych. Do tematu przydzielimy według potrzeb ekspertów w dziedzinie architektury, projektowania wnętrz i wykończenia. Dzięki własnemu parku maszynowemu jak i dużym doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować każdy projekt. Kładziemy duży nacisk na jakość i terminowość. Maremont jest dobrze przygotowany do przeprowadzania remontów powierzchni biurowych na czas i zgodnie z budżetem. Dzięki temu możesz rozpocząć działalność zgodnie z planem.

Nasze usługi realizujemy w największych polskich miastach:

  • Warszawa
  • Łódź
  • Kraków
  • Gdańsk
  • Wrocław
  • Poznań

Relaksująca strefa wypoczynku, przytulna i praktyczna sala konferencyjna, a może open space, w którym pracownicy czują się dobrze i mogą efektywnie współpracować? Z doświadczenia wiemy, że żadna funkcja nie wyklucza elegancji i komfortu. Gdy wspólnie wypracujemy optymalne rozwiązanie, chętnie zajmiemy się jego produkcją i montażem.

Przeszklenia i ścianki akustyczne

Czym było by biuro bez odpowiedniego podziału? Bez względu na to, czy chodzi o pokój Prezesa, salkę konferencyjną czy ścianki akustyczne w open space, posiadamy szereg rozwiązań by sprostać twoim potrzebom. Naniesiemy twoją wizję na szkło. Naniesiemy ją też na ścianę. Możemy ją podświetlić, albo zapewnić funkcję wygłuszenia hałasu z otoczenia.

Fototapety, murale, wygłuszenia, wyklejenia wzorów z folii – żadna z tych metod nie jest nam obca. Pokryjemy ścianę graffiti, filcem, folią, farbą, szkłem czy fotografiką. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my podpowiemy Ci jak to zrobić.

Koordynacja wykonywanych realizacji

Świetnie się sprawdzimy w przypadku koordynacji różnych zakresów. Np. montaż fototapet, montaż mebli kuchennych oraz realizacja recepcji.

Kuchnie Pracownicze

Dostarczymy kompletne kuchnie pracownicze wraz z pełnym wyposażeniem:

  • Meble na wymiar
  • Sprzęt AGD
  • Oświetlenie

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych przez nas prac oraz ich terminowość. Kuchnie urządzamy pod klucz, zapewniając podłączenie wszystkich sprzętów oraz ich sprawdzenie.

Inne zdjęcia z naszych realizacji