Oklejanie przeszkleń i witryn

Poprzez foliowanie szyb możemy nadać im pożądaną funkcję. Przy prawidłowym oklejeniu możemy zwiększyć intymność w salach konferencyjnych, przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów albo po prostu osłonić się od słońca i zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczenia.

Foliowanie Szyb

Foliowanie opanowaliśmy do perfekcji. Oklejamy szklenia wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami folii: pracujemy na foliach szronionych (mrożonych), mlecznych, transparentnych, z zadrukiem, foliach specjalistycznych np.: weneckich, antywłamaniowych, czy też clear view, folia mgła. Drukujemy we wszystkich kolorach (także druk kolorem białym), jesteśmy w stanie wyciąć każdy wzór. Oklejamy szyby w korytarzach, witrynach sklepowych, w centrach handlowych i biurach.

Folia na szybie jest rozwiązaniem bardzo trwałym. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości raz naklejona folia pozostanie tam na lata. Wykorzystane przez nas folie nie blakną od promieni UV, nie odklejają się i są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Foliowanie Witryn

Czy istnieje skuteczniejsza metoda reklamy niż odpowiednio oklejona witryna sklepowa? Na pewno tak! Jednak główną zaletą takiej formy jest fakt, że klient widzi ją będąc tuż obok. Z pewnością jest to najskuteczniejsza metoda, aby przyciągnąć uwagę klientów będących w pobliżu.

Zapewniamy kompleksowe usługi oklejenia okien i szyb folią. Dokonamy pomiaru powierzchni okiennej, wykonamy projekt graficzny, wysokiej jakości wydruk, który profesjonalnie naniesiemy na szybę. Wyklejenie może mieć zarówno charakter trwały jak i zmieniany okresowo.

Systemy Identyfikacji Wizualnej oraz Foliowanie Biur

Realizujemy systemy identyfikacji wizualnej w biurach. Zapewnimy oklejenie szyb i ścian, dostarczymy logotypy, tabliczki informacyjne oraz drogowskazy. Niezależnie od tego, czy jest to tylko część fit outu, czy kompletny remont hotelu, podołamy temu zadaniu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać porady lub wycenę naszych usług.

Folia Zmieniająca Swoją Przeźroczystość

Foliowanie szyb folią ciekłokrystaliczną Sonte gwarantuje prywatność wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Można ją zamontować na dowolne istniejące okno, drzwi lub szklaną ścianę. Folia normalnie posiada przezroczystość na poziomie 70-80%. Po naciśnięciu przycisku na pilocie zmienia się w folię nieprzezroczystą. Jest to świetne rozwiązanie dla dla gabinetów zarządu oraz sal konferencyjnych.