Remonty Hoteli i Restauracji

MAREMONT zapewnia również kompleksową realizację wnętrz dla lokali gastronomicznych i hoteli. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wysublimowane wnętrza w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku. Nie boimy się zagadnień szytych na miarę, takich jak mebli na wymiar, wykończeń ścian, podświetleń, logotypów. Służymy pomocą podczas remontów restauracji, remontów hoteli oraz kompleksowych aranżacji przestrzeni gastronomicznych.

Aranżacje hoteli i restauracji Łódź

Łódź w chwili obecnej jest miastem znajdującym się „na fali”. Rośnie zainteresowanie zarówno inwestorów lokalnych jak i zagranicznych. Rok do roku wzrasta liczba turystów z całego świata, a artykuły o mieście pojawiają się w takich gazetach jak „Telegraph„, czy „The Independent„.

Łódź jest nazywana „Polskim Hollywood”. Nic dziwnego, że baza hotelowa jak i gastronomiczna jest stale rozbudowywana. Modernizacja przestrzeni hotelowych jak i gastronomicznych w Łodzi wpisała się na stałe w nasze portfolio.

modernizacja powierzchni biurowych warszawa
modernizacja powierzchni biurowych Warszawa

Remonty hoteli i restauracji Warszawa

Jako stolica Polski, Warszawa jest jednym z najdynamiczniejszych rynków. Inwestycje pokroju „Warsaw Spire” stają się wizytówką całej środkowej Europy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych projektów. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze oraz wykonawcze na terenie Warszawy w zakresie modernizacji restauracji oraz hoteli w Warszawie.
Szczegółowy zakres naszych specjalizacji możesz znaleźć tutaj.

Jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Od stworzenia systemu identyfikacji wizualnej, przez mały, lecz stylową kawiarnię na lotnisku aż po duże realizacji restauracji hotelowych.