Folia Mgła

Folia mgła to świetne rozwiązanie do nowoczesnych biur. Jest to folia gradientowa, ze wzorem zanikającym ku górze i dole. Daje to efekt kojarzący się z mgłą unoszącą się nad polaną. Dzięki temu folia świetnie komponuje się z fototapetami w salach konferencyjnych.

Folia z efektem mgły

Główne zalety folii z efektem mgły to:

  • Naturalny i przykuwający uwagę wygląd,
  • Duża szerokość rolki,
  • Możliwość foliowania dużych powierzchni, przy zachowaniu rozsądnych kosztów,
  • Klej ClearView zapewnia rewelacyjny efekt końcowy.

Folia z efektem mgły w salach konferencyjnych

Folia ta najczęściej znajdzie wykorzystanie w foliowaniu gabinetów oraz sal konferencyjnych. Pozwala to, w sposób lekki dla oka, zwiększyć prywatność. Warto również pamiętać, że szyby bez odpowiedniego wyklejenia stanowią zagrożenie dla pracowników, ze względu na słabą widoczność.

Zapewniamy kompleksową realizację – od pomiarów, przez wycenę po montaż i obsługę gwarancyjną. Sprawdź więcej szczegółów na naszej stronie oraz na wykleimy.pl. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny! Chętnie pomożemy wybrać pasujący rodzaj folii oraz doradzimy w kwestii realizacji.

Folia mgła cieszy się w ostatnich miesiącach rosnącą popularnością. Posiadamy stabilne zapasy magazynowe i jesteśmy gotowi do działania w ciągu kilku dni roboczych.

Aby uzyskać wycenę na foliowanie prosimy o kontakt pod numerem telefonu podanym w stopce strony, lub o kontakt mailowy. Do uzyskania wyceny potrzebne będzie określenie miejsca montaży, szacowanej powierzchni stolarki okiennej oraz wybrany typ folii. Działamy na terenie całej Polski i zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Folia mgła – galeria

Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć z naszych realizacji. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą również innych naszych folii. Dzięki stałej współpracy z największymi producentami folii posiadamy sporą gamę produktów. Ponadto, dzięki wycinaniu ploterowemu i nadrukom na folii jesteśmy w stanie wykonać na ścianie dowolny wzór.